paraglidingový klub DAIDALOS Vás srdečne pozýva na nultý ročník filmového festivalu, ktorý sa uskutoční dňa 13.7.2013 od 17:00 (projekcia od 21:00).

Lietači/nelietači [themecolor]prídite zhiadnúť fotky/videá/filmy z naších uleteních zážitkov [/themecolor]na plátne, prídite podebatovať o lietaní a všetkom ostatnom, ochutnať guláš, špeciality z grilu a dať si pár pív. Prineste aj Vaše fotky/videá/filmy a prezentujte ich nám ostatným. Projekcia sa uskutoční za každého počasia buď na trávnatom dvore alebo v priestrannej miestnosti veľkej farmy.
Prespať sa bude dať pod širákom/v stane na dvore alebo na karimatke, v spacáku vo vnútri farmy, prípadne v chatovom areáli oproti farme.
Zabezpečené – jedlo (guláš, dobroty z grilu), alko/nealko nápoje – všetko za drobný finančný príspevok.
Treba priniesť – seba, priateľku/manželku / priateľa/manžela, deti, priateľov lietačov/nelietačov, stan, spacák, karimatku, kempingovú stoličku, Vaše /foto/videá/filmy z lietania a hlavne dobrú náladu.
Akcia sa uskutoční v priestoroch súkromnej farmy v Látkovciach.
(https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zJacfhcY45-Q.k9lor4eQYS2I)
Viac informácií u mňa alebo cez odkazovač nášho webu
www.klubdaidalos.sk

P.S.: Lietači nezabudnite nabaliť aj krídla/rogalá aby sme mohli v nedeľu vybehnúť niekam na kopec v prípade letového počasia.
Pre MPG je vedľa farmy pár vhodných štartovacích plôch (zatiaľ neodskúšaných) kto by mal záujem polietať si okolie počas akcie, prípadne previesť pasažierov.

20130711-235713.jpg

Súvisiace príspevky