Druhé kolo Slovenského pohára v paraglidingu sa v roku 2018 uskutoční na Straníku pri Žiline v dátume 4.-8. mája. Už tradične v spojení s Českou ligou paraglidingu. Závod je registrovaný vo FAI kategórie 2 s možnosťou medzinárodnej účasti. Tento rok bude registrácia prebiehať prostredníctvom webovej platformy Airtribune. Platforma prináša možnosť rýchlejšej registrácie na mieste konania, sledovania závodu v reálnom čase na webovej stránke, možnosť spätého prehrávania celého závodu s definovanými traťami a v neposlednom rade aj efektívnejší zvoz z trate. Štartovný poplatok je stanovený pre slovenských pretekárov na 75€ (znížené štartovné 30€).

Prosíme Vás o včasnú a zodpovednú registráciu aby sme boli schopní zaistiť adekvátne služby a posunuli úroveň zasa o krok dalej.

Registrácia a propozície

Členovia LAA SR majú možnosť zaplatiť štartovné 30€, ktoré pokrýva len základné šlužby:

  • registrácia
  • výsledky
  • štartovné poplatky
  • livetracking na Airtribune pomocou vlastného zariadenia

Znížené štartovné nepokrýva vývozy, zvozy, jedlo a pivo. Zvoz nebude poskytnutý ani v prípade voľného miesta v zvozovom aute.

Do správy pre príjemcu uveďte svoje meno.

Zväzový účet PG LAA SR:

FIO banka:
IBAN: SK97 8330 0000 0020 0090 9109

V prípade zrušenia akcie pre nepriazeň počasia si ponecháme 5€ na pokrytie nákladov (Airtribune, FAI, bankové poplatky) a zvyšok vrátime.

Tešíme sa na Vašu hojnú účasť.

Súvisiace príspevky