Oznamujeme všetkým priaznivcom padákového lietania, že v tomto roku zatvoríme nebo nad severným Slovenskom v blízkosti našej obľúbenej štartovačky. Táto vážna udalosť sa uskutoční dňa [themecolor]9. novembra 2013[/themecolor] na chate „DVOJKA“ na [themecolor]Martinských holiach[/themecolor] ( pri ceste v spodnej časti zjazdovky za chatou Horskej služby ).
V cene štartovného 20,- € je zahrnuté už tradične bohaté občerstvenie ( 2x guľáš, 1x klobása, 1x jaternica ) a poplatok za nocľah. Cena je rovnaká aj pre účastníkov ktorý dokážu včas odísť a ubránia sa spánku v tomto krásnom prostredí.
Organizátor podujatia Paraglidingový klub X–air síce zasponzoruje podujatie dvoma súdkami čapovaného piva Čierna Hora, avšak aj napriek tomu si nezabudnite pribaliť bohaté zásoby s ohnivou vodou, ktorou budeme splachovať žiaľ za odchádzajúcim leteckým rokom!
Taktiež so sebou doneste všetky letecké zaujímavosti ktoré ste zachytili v tomto roku na kameu – či už na DVD, CD, alebo USB – bude projekcia aj hudba.
Účasť krajších polovičiek, priateľov a sympatizantov je samozrejme vítaná.
Prosíme Vás aby ste svoje autá nechali na parkovisku pod vlekmi nakoľko je parkovanie pri chate obmedzené.
Srdečne Vás všetkých pozývame.
Záväzné prihlášky posielajte na mitil.zdeno@gmail.sk, alebo telefonicky na 0907 874 251.

Súvisiace príspevky