IV. Zlet nadšencov lietania MPK a rodinných príslušníkov

Letisko Boleráz, 19.08. – 21.08 2022

 

Priatelia, rok preletel a je tu zas obdobie, kedy by sme Vás radi pozvali na IV. Zlet na letisko Boleráz. Veľmi dobrí kamaráti z Trnavskej a Záhoráckej letky vynaložia úsilie, aby Vám pripravili dobré podmienky pre pobyt, zábavu, súťaž, pohostenie, občerstvenie a lietanie. Informačné tabule pred letiskom a v areáli letiska Vás privedú do priestoru medzi heliport a pristávací kruh pre parašutistov. Široké okolie letiska Boleráz ponúka nezabudnuteľné výhľady na hrad Červený Kameň, Smolenický zámok, zrúcaninu kláštora Katarínka, v pohodlnom dolete je aj Mohyla Milana Rastislava Štefánika, kostolík v Kočíne – Lančári, povodie rieky Váh a tiež samotné mesto Trnava je hodné pozornosti. Kto bude mať chuť, môže si zasúťažiť v navigácii, presnosti pristátia a tretiu disciplínu zvolíme podľa poveternostných podmienok.

Letisko Boleráz nám poskytne budovu, v ktorej sa nachádzajú WC a sprchy. Informácie o prevádzke a situačnú mapu nájdete na stránke Letisko Boleráz:

https://www.lztr.sk/sk/lztr

Všetky potrebné informácie sa dozviete aj priamo pri zahájení zletu a kedykoľvek počas pobytu na letisku. Letisko Boleráz nám účtuje štartovné a za používanie WC, sprchy 5€/deň/osoba.

Na zabezpečenie občerstvenia a iných nákladov 25 Eur.

Nelietajúci návštevníci na zabezpečenie jedla a nápojov 5 Eur/deň.

Deti všetko zdarma.

 

Môžete nás kontaktovať:

Pavel Bednarčík             tel:       0903 462 541

Pavel Briatka                  tel:       0903 767 319

Miloš Jurišič                   tel:        0903 849 346

Podmienkou pre štartovanie na letisku je platný pilotný preukaz, platný technický preukaz a platné poistenie na škody voči tretím osobám.

Tešíme sa na Vašu návštevu, prineste si dobrú náladu, kopec zážitkov okolo lietania, plavky (v areáli sa nachádza bazén) a o ostatné sa budeme snažiť postarať.

Priatelia, letu zdar!

Pavel Bednarčík

Súvisiace príspevky